1. Вихід нареченого. Тут можна додати креативу – увімкнути драйвову музику і дати п’ять своїм друзям проходячи повз них. Або навпаки, в цей важливий момент головне буде дивитись під ноги і не впасти від хвилювання.

2. Вихід нареченої. Це надзвичайний момент, який є хвилюючим і трепетним, як для нареченої, так і для всіх навколо. Йти до весільної арки самій, чи у супроводі батька, все залежить від вашого вибору та життєвих обставин, але відчути цей неповторний момент обов’язково варто.

3. Питання від церемоніймейстера. Якщо ви хвилюєтесь, що зіб’єтесь, не варто – так і буде. Але воно того варте. Подаруйте один одному декілька теплих, щирих слів. Або залиште право за церемоніймейстером задавати вам всі питання і просто ствердно хитайте головою. Ці милі запитання можуть стосуватися історії вашого знайомства, або з легкою ноткою гумору зачепити ваші дивні захоплення. Посмішка – ось, що може розрядити атмосферу й згладити хвилювання в момент виїзної церемонії.

4. Обмін обручками. Можливо це буде дитина, або друг, що вас познайомив, чи обручки вам подасть церемоніймейстер, варіантів безліч. Фотограф і відеограф радять в цей момент дивитись один одному в очі й не поспішати. Це той самий момент…

5. Проголошення чоловіком та дружиною. Поцілунок. І вже через декілька хвилин найближчі вам люди поспішають привітати вас з одруженням. Це тільки основа церемонії і ви маєте повне право додавати від себе цікаві задумки. Зверніть увагу на важливість даного моменту не тільки для вас, а й для ваших батьків. Напишіть один одному клятви і запечатайте їх разом з пляшкою хорошого вина, щоб перечитати, наприклад, через 5 років. Попросіть свідків та подружок нареченої одягтися в стилі весілля і нехай їх вихід оголосять перед виходом наречених. Дівчатка, пригадайте, як ви мріяли про свого принца, казковий поцілунок…

Нехай ваші мрії втіляться в реальність і ваша церемонія буде чарівною.

Анна Мамчур