Далеко не секрет, що аналогом реєстрації шлюбу в РАЦСі є виїзна церемонія. Її проводять на території паркових зон, в історичних місц ях, на території ресторану і т.д. Тому можна прийти в РАЦС з батьками, або просто удвох, в джинсах, напередодні святкування і розписатися, а вдень весілля провести казкову церемонію.

Одразу хочу розвіяти деякі сумніви: емоції під час виїзної церемонії такі ж як під час реєстрації шлюбу в РАЦСі, а часто, навіть, набагато яскравіші та щиріші. Погодьтесь, на фоні красивого пейзажу під аркою з чудовим декором в супроводі красивої музики, фраза, що тепер ви чоловік та дружина, звучить набагато емоційніше, ніж ті самі слова, але в рамках РАЦСу.

Ви не тягнете всіх гостей до РАЦСу зранку, тому до початку бенкету гості будуть максимально свіжими і повними сил та енергії.

Ви можете продумати всю церемонію від А до Я. І зробити її саме такою, якою мрієте, а не такою як записано в протоколі працівника РАЦСу.

Місце, стиль, декор виїзної церемонії ви можете зробити такими, якими ви забажаєте.

Час проведення церемонії. Не важливо чи це буде денна церемонія, чи вечірня, вам вирішувати як зробити краще, щоб було комфортно вам і вашим гостям.

Якщо ці плюси переконали вас, що виїзна церемонія саме для вашої пари, то чекайте наступний пост, в якому я опишу основні моменти виїзної церемонії.

Анна Мамчур